Keblinger

Keblinger

Biri bir şey demiş:

Artık eş zamanlı olarak buradayım:

http://jesusyavuz.tumblr.com


(jesusyavuz)

Transfer Kazanı # Veli Kavlak

| 15.5.10
Malum sezon sonu geldi ve transfer döneminin resmen başlamasına çok az bir süre kala ortalıkta transfer söylentileri hız kazandı. Galatasaray ile ilgili haberlerin en gerçeğe yakını Veli Kavlak gibi görünüyor... Keza kulübe yakın kişilerden onay alınmış ve ciddi biçimde medyada yer aldı bu haber. 

Henüz 21 yaşında olmasına rağmen 147 defa Rapid Wien forması giymiş ve Avusturya milli takım formasını da 8 kez terletmiş. Keza 18 yaşından itibaren takımının ilk onbirinin gediklisi bu gurbetçi kardeşimiz. 1.80 boyunda ve ofansif bir ortasaha görünümünde fakat soğuk ülke disiplininden olsa gerek takım oyunu ve takım savunması üst düzeyde bir futbolcu olarak lanse ediliyor. Sol kanatta da oynayabilen Veli, Avusturya'da geleceğin yıldızı olarak gösteriliyor, keza hakkında Milan dedikodular bile çıkmıştı zamanında...

Gerçekleşme ihtimali yüksek olan bu transferi fazlasıyla olumlu buluyorum kendi adıma. Bu sezon ortasahada gerçekleşmesi kaçınılmaz olan revizyonun bir parçası olacak bu yetenekli genç. Olsun da.  Keza Barış'la, Sarp'la olacak iş değil bu.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için üye olmak gerekmiyor. Vallahi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Copyright © 2010 AcademyLion