Keblinger

Keblinger

Biri bir şey demiş:

Artık eş zamanlı olarak buradayım:

http://jesusyavuz.tumblr.com


(jesusyavuz)

Film Önerisi # The Greatest Game Ever Played

| 9.2.12

-Hayatımın Maçı-


2005, ABDBizi 1900lü yılların başlarına götüren bu serüvende bir başarı hikayesine tanık oluyoruz. Gerçek hayattan uyarlanan ve efsane golfçü Francis Ouimet'in hayatının en önemli ve ders olabilecek bölümünü bize izleten yönetmen Bill Paxton, birçoğumuzun henüz eline almadığını tahmin ettiğim golf sopasına büyük bir heves duymamızı sağlayabilecek bir anlatım tarzıyla karşımızda.. Filmde Francis Ouimet rolünde izlediğimiz Shia LaBeuf kardeşimiz efsane bir oyunculuk sergilemiş. Aynı zamanda Stephen Dillane ve Eddie olarak karşımıza çıkan küçük büyük oyuncu Josh Flitter de filmi bu denli sevmememde etkili olan başlıca etmenler. Ayrıca Sarah rolündeki Payton List de güzelliğiyle filme ayrı bir hava katıyor diyebiliriz.  

Filmin içeriğine dair çok şey söylemek istemiyorum ama bir şeyler söylemek gerekirse, golfe heves saran ve tüm engellere rağmen bir gün idolü olan golfçüyle karşı karşıya gelen bir gencin hikayesine tanık oluyoruz filmde. İzlediğinize pişman olmayacağınız bir yapıt kesinlikle.

1 yorum:

Adsız at: 12 Ocak 2013 03:15 dedi ki...

Hi theгe, і гeaԁ your blοg ocсаsionally anԁ i own a similаr οne anԁ i was just wondeгing іf you get a lot оf ѕpam гesponseѕ?
If sо how do you stoр it, any plugіn
oг anything you cаn adνіse? Ӏ get sο much lately іt's driving me insane so any assistance is very much appreciated.

My website: anket doldur para kazan Video
Review my weblog anket doldur para kazan bir sistemi

Yorum Gönder

Yorum yapmak için üye olmak gerekmiyor. Vallahi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Copyright © 2010 AcademyLion