Keblinger

Keblinger

Biri bir şey demiş:

Artık eş zamanlı olarak buradayım:

http://jesusyavuz.tumblr.com


(jesusyavuz)

Transfer || Yiğit Gökoğlan

| 12.1.12

Yiğit Özdemir 2.800.000 € bonservis bedeli karşılığında kendisini 5 yıllığına Galatasaraylı yapan imzayı atmış bulunuyor. Resmiyet kazanmadı henüz gerçi ama ikinci bir Alper Potuk olayı yaşanacağını sanmam, keza kendisi can atıyordu Galatasaraylı olmak için. 

                  Fatih Terim'in uzun zamandır istediği isimlerden olan Yiğit, Manisapor'da özellikle Hikmet Karaman döneminde forma şansı bulmuş ve ardından bu sezon da Kemal Özdeş'in vazgeçilmez oyuncularından biri olmuştu. Bu sezon 16 maç/1 gol gibi bir istatistiği var. Sağ kanatta hızı ve isabetli ortalarıyla Elmander ve Baros ikilisine güzel asistler yapacağına inanıyorum kendi adıma. Özellikle form istikrarı olmayan Kazım'a da iyi bir alternatif olması hocasını rahatlatacaktır. Verilen bonservis ücreti Süperlig standartlarında bir para, kesinlikle fazla değil diye düşünüyorum. Yetenekli, süratli, çabuk, kolay adam geçen ve milli takımların çeşitli yaş gruplarında forma giyen gelecek vadeden bir oyuncuyu alıyorsunuz sonuçta. Kadroya derinlik katacak ve adından da söz ettirecektir. Özellikle de Aydın Yılmaz'dan beklenilen ama bir türlü alınmayan katkıyı ondan alacağımızı düşünmek mantıksız olmaz. Ama ve lakin hemen büyük beklentiler içerisinde de olmamak lazım. Unutmamak gerek ki daha alacağı çok yol var ama Fatih Terim rehberliğinde yıldız bir oyuncu haline gelmesi uzak bir ihtimal değil. 

Not: Aklıma 2 asist 1 golle oynadığı Karabükspor maçı geldi hemen izledim etkili bir kanat performansı göstermiş kesinlikle siz de Ligtv'nin maç özeti arşivinden bir göz atın isterseniz. 2010/2011 sezonu 18. hafta.


1 yorum:

{ selaminko } at: 14 Ocak 2012 12:24 dedi ki...

ben MİY maçında izledim kendisini. bana yeterli performansı. eksikleri elbet var ama zamanla olacak bu işler.

Yorum Gönder

Yorum yapmak için üye olmak gerekmiyor. Vallahi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Copyright © 2010 AcademyLion