Keblinger

Keblinger

Biri bir şey demiş:

Artık eş zamanlı olarak buradayım:

http://jesusyavuz.tumblr.com


(jesusyavuz)

Hepi Niv Yiırs, Velkam 2013!

| 28.12.12

Uzun zaman olmuş entry girmeyeli bu da eskiden blogun sahip olduğu düzenli takipçilerin çoğunu kaybettiğim anlamına geliyor. Aslına bakarsanız bloga girdiklerinde yeni bir şey görmedikleri her gün, haklılıklarını da ortaya koyuyor açık olarak. Yine de blogun belli bir ziyaret ortalaması var az da olsa. Son 2 yılda yirmi otuz entry girilmesine rağmen bu iyi bir durum sanırım. Neyse çok önceden de açıkladığım gibi, blog benim arkadaşım ve yazmış olmak için değil istediğim için yazacağım paylaşacağım, öyle de yapıyorum ve nihayetinde bugün yine yazasım tuttu.

Öncelikle koca bir yıl geride kalmak üzere yine.  Birçok şey yaşandı birçok şey değişti yine. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir ya, zaman akadursun yıllar geçedursun hayat da feci değişiyor hani. Klasiktir ama değişirken de bazen o kadar beklenmedik anda yapıyor ki bunu apışıp kalıyorsun. Böyle diyorum çünkü kısa bir zaman önce ben de böyle bir dönüm noktası yaşadım ve başıma çok güzel bir şey geldi.Yeni yıla da bu güzellikle ve önceden sahip olduğum güzelliklerle girmek şükür sebebim.

Umarım herkes için sevdikleriyle sevmek istedikleriyle mutlu, sağlıklı güzel bir yıl olur. Güzel yaşamaya çalışın, insanların hayatlarına güzel  dokunuşlarda bulunun ki o dokunuşları beklemeye yüzünüz olsun. En önemlisi ise en umutsuz anda dahi unutmayın, Her Şey Güzel Olacak! Mutlu yıllar dostlarım...

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için üye olmak gerekmiyor. Vallahi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Copyright © 2010 AcademyLion